4FunMetin2 server PVP

AcasaAcasa  CalendarCalendar  FAQFAQ  CautareCautare  MembriMembri  GrupuriGrupuri  InregistrareInregistrare  ConectareConectare  

Distribuiţi | 

"eroare de conectare la 4FunMetin2 verifica conexiunea la net"

In jos 
AutorMesaj
kynd3ro235

MesajSubiect: "eroare de conectare la 4FunMetin2 verifica conexiunea la net"   Lun Ian 15, 2018 2:03 am

Ajutati-ma , ce kkt sa ii fac?
Imi tot da "eroare de conectare la 4FunMetin2 verifica conexiunea la net", sper sa raspundeti cat mai repede ... xddx xddx xddx rusine
Sus In jos
Vezi profilul utilizatorului
richardelu95

MesajSubiect: Re: "eroare de conectare la 4FunMetin2 verifica conexiunea la net"   Mar Ian 16, 2018 11:12 pm

Si eu am aceeasi problema..am intrebat si Owneru pe skype dar n am primit niciun raspuns..se pare ca ramai doar cu vizualizarile ca de raspuns nu cred ca se indura careva sa raspunda..
Sus In jos
Kemppaky

MesajSubiect: Re: "eroare de conectare la 4FunMetin2 verifica conexiunea la net"   Joi Feb 01, 2018 11:20 pm

Am aceeasi problema....e stresant rau...
Sus In jos
Administrator

MesajSubiect: Re: "eroare de conectare la 4FunMetin2 verifica conexiunea la net"   Vin Feb 02, 2018 12:11 am

Verificati va rog sa aveti versiunea de windows pe 64 de bit din pacate serverul are o problema si nu functioneaza decat pe windows de 64.
Sus In jos
Kemppaky

MesajSubiect: Re: "eroare de conectare la 4FunMetin2 verifica conexiunea la net"   Vin Feb 02, 2018 2:00 pm

eu il am pe 32 de biti acum ce fac....???? tata mare...
Sus In jos
Kemppaky

MesajSubiect: Re: "eroare de conectare la 4FunMetin2 verifica conexiunea la net"   Vin Feb 02, 2018 2:05 pm

ati facut mentenanta, faceti una si puneti-l si pe 32 de biti, trebuie sa reinstalez windowsul petru a ma juca metin.....ce tata mare..
Sus In jos
Administrator

MesajSubiect: Re: "eroare de conectare la 4FunMetin2 verifica conexiunea la net"   Vin Feb 02, 2018 2:16 pm

Problema ne este cunoscuta se incearca remedierea ei in cel mai scurt timp . Dar inca nu va pot spune exact cand se va modifica clientul astfel incat sa ruleze pe ambele sisteme .
Sus In jos
zeusdark

MesajSubiect: Re: "eroare de conectare la 4FunMetin2 verifica conexiunea la net"   Mier Feb 28, 2018 10:07 pm

Am sistem pe x64 si primesc aceasi eroare, am incercat toate posibilitatiile, ambele cliente, fixurile pentru errors, troubleshoot, run as admin.
Sus In jos
Continut sponsorizat

MesajSubiect: Re: "eroare de conectare la 4FunMetin2 verifica conexiunea la net"   

Sus In jos

"eroare de conectare la 4FunMetin2 verifica conexiunea la net"
Sus 
Pagina 1 din 1

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
 :: Cunoastere :: Ajutor si intrebari-
Mergi direct la: