4FunMetin2 server PVP

AcasaAcasa  CalendarCalendar  FAQFAQ  CautareCautare  MembriMembri  GrupuriGrupuri  InregistrareInregistrare  ConectareConectare  

Distribuiţi | 

Bug Metin se inchide dupa alegerea caracterului

In jos 
AutorMesaj
xscope216

MesajSubiect: Bug Metin se inchide dupa alegerea caracterului   Lun Feb 12, 2018 10:01 pm

Nume carater:ALEXXA
Ce bug ai descoperit?:Dupa ce aleg caracterul si se incarca mapa, se inchide tot si imi da o eroare cu " ???? ??? ??? ?? ". Am mai cautat pe net si am dat numai peste o comanda care trebuie scrisa in cmd, am facut si tot nimic. Acum 1 zi mergea totu' perfect si pana acum nu am schimbat nimic la pc. Help pls <3 ( am incercat ca administrator, compatibilty, tot ce se putea .. )
Ora si data:12.02.2018 21:00
Sus In jos
Vezi profilul utilizatorului
Administrator

MesajSubiect: Re: Bug Metin se inchide dupa alegerea caracterului   Mar Feb 13, 2018 1:54 am

Buna , va rog sa ne lasati o adresa de contact skype sau mail si tehnicianul nostru va lua legatura cu dumneavoasta .
Sus In jos
xscope216

MesajSubiect: Re: Bug Metin se inchide dupa alegerea caracterului   Mar Feb 13, 2018 2:10 am

Administrator a scris:
Buna , va rog sa ne lasati o adresa de contact skype sau mail si tehnicianul nostru va lua legatura cu dumneavoasta .

Mail : veluca6@gmail.com
Sus In jos
Continut sponsorizat

MesajSubiect: Re: Bug Metin se inchide dupa alegerea caracterului   

Sus In jos

Bug Metin se inchide dupa alegerea caracterului
Sus 
Pagina 1 din 1

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
 :: Cunoastere :: Raportare BUG Server-
Mergi direct la: