4FunMetin2 server PVP
 
AcasaAcasa  CalendarCalendar  FAQFAQ  CautareCautare  MembriMembri  GrupuriGrupuri  InregistrareInregistrare  ConectareConectare  

Distribuiţi
 

 D. Concurs PVP ( Incheiat)

In jos 
AutorMesaj
[ADMIN]

[ADMIN]

Posts : 24
Join date : 04/04/2017
Age : 26
Location : Made in RO

D. Concurs PVP  ( Incheiat) Empty
MesajSubiect: D. Concurs PVP ( Incheiat)   D. Concurs PVP  ( Incheiat) I_icon_minitimeMar Mai 15, 2018 9:52 pm

D. Concurs PVP  ( Incheiat) 5148432

EVENIMENTUL PvP VA FI ORGANIZAT PE DATA DE 22.05.2018
Inscrierile incep din data de 16.05.2018 pana pe 22.05.2018
Playerii vor fi alesi pentru pvp din cei inscrisi prin random.org pentru a evita orice  discutii !

D. Concurs PVP  ( Incheiat) 5148440
D. Concurs PVP  ( Incheiat) 5148436
D. Concurs PVP  ( Incheiat) 5148438
D. Concurs PVP  ( Incheiat) 5148439

D. Concurs PVP  ( Incheiat) 5148446
D. Concurs PVP  ( Incheiat) 5148458
D. Concurs PVP  ( Incheiat) 5148450

D. Concurs PVP  ( Incheiat) 5148435

D. Concurs PVP  ( Incheiat) 5148441
D. Concurs PVP  ( Incheiat) 5148442
D. Concurs PVP  ( Incheiat) 5148443
D. Concurs PVP  ( Incheiat) 5148445

D. Concurs PVP  ( Incheiat) D


D. Concurs PVP  ( Incheiat) 5148452

D. Concurs PVP  ( Incheiat) 5148453
D. Concurs PVP  ( Incheiat) 5148455
D. Concurs PVP  ( Incheiat) 5148456

D. Concurs PVP  ( Incheiat) 5148457
Atentie: cei ce detin gradul de [VIP] pt a avea [PvP] in fata numelui trebuie sa renunte la grad.
Grad de [PvP] nu detine comenzi.


Ultima editare efectuata de catre [Administrator] in Dum Mai 20, 2018 1:38 pm, editata de 7 ori
Sus In jos
Vezi profilul utilizatorului
 
D. Concurs PVP ( Incheiat)
Sus 
Pagina 1 din 1

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
 :: Evenimente si concursuri 4FunMetin2 :: Concursuri-
Mergi direct la: