4FunMetin2 server PVP

AcasaAcasa  CalendarCalendar  FAQFAQ  CautareCautare  MembriMembri  GrupuriGrupuri  InregistrareInregistrare  ConectareConectare  

Distribuiţi | 

Cerere Helper 4FunMetin2

In jos 
AutorMesaj
Manevra.

MesajSubiect: Cerere Helper 4FunMetin2   Joi Iun 28, 2018 2:50 pm

[b]Numele de pe joc :MANEVRA
Nume real :Gabriel
Varsta :16
Skype+microfon obligatoriu :Da
ID Skype:live:zaqwsxc2_1
Trebuie sa fii ON minim 3-4 ore pe zi!:Stau.. 7-12 ore pe zi daca am ce face.
Timp online pe servar : (Level 250 + 10.000 minute minim) Am level 250 si minutele le fac eu, am peste 1000 dar m-am apucat acum cateva zile iar daca stau 12 ore pe zi.. fac multe minute, nu prea cred ca o sa conteze minutele actuale daca eu o sa stau mult pe server, daca sunt acceptat ca helper, cunosc foarte bine serverul, acest lucru este tot ce conteaza, + ca mai am si alte conturi de farmat si de bonusat pe care si acolo am multe minute deci nu cred ca este o problema.
De ce vrei sa devii HELPER? :Vreau sa devin helper deoarece imi place foarte mult sa ajut playeri noi care intra pe server, sa ajut comunitatea aceasta cu tot ce pot eu sa ajut, daca am helper asa playeri imi pun intrebari iar eu le raspund.
Cu ce poti ajuta 4FunMetin2? : Cu playeri, deja am adus 3-4, cu pastrarea limbajului decent pe server, cu orice este posibil sa ajut.
Ai citit Regulamentul? :Da si sunt perfect de acord !
Esti dispus/a sa ajuti serveru pt. promovare si prin reclame pe diferite site-uri de socializare? :Desigur, o sa ajut cu tot ce este nevoie pentru a face serverul populat, sa facem serverul full, sa nu avem loc in map1!
Unde vrei sa devii HELPER?(Server) :Pe serverul 4FunMetin2!
Sus In jos
Vezi profilul utilizatorului

Cerere Helper 4FunMetin2
Sus 
Pagina 1 din 1

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
 :: Cereri~ :: Cerere HELPER 4FunMetin2-
Mergi direct la: