4FunMetin2 server PVP

AcasaAcasa  CalendarCalendar  FAQFAQ  CautareCautare  MembriMembri  GrupuriGrupuri  InregistrareInregistrare  ConectareConectare  

Distribuiţi | 

Cerere Helper Aztech

In jos 
AutorMesaj
AztechFVS

MesajSubiect: Cerere Helper Aztech   Vin Iul 06, 2018 7:37 pm

Numele de pe joc : Aztech
Nume real : Flavius
Varsta : 23
Skype+microfon obligatoriu : Da.
ID Skype: deagle363
Trebuie sa fii ON minim 3-4 ore pe zi!: 4-5 ore pe zi, mai putin de 3 ore doar in cazul in care sunt nevoit sa incep programul de munca mai devreme(Lucrez in tura de noapte).
Timp online pe servar : (Level 250 + 10.000 minute minim) 4000 minute, level 250
De ce vrei sa devii HELPER? : Sa ajut playerii nou veniti atat romani cat si straini, deoarece am observat playeri care nu sunt romani si vor sa joace si pentru a mentine un anumit grad de decenta pe server!
Cu ce poti ajuta 4FunMetin2? : Support In-Game pentru playeri, reclame si o sa incerc sa imi fac putin timp sa fac o noua prezentare a serverului( o sa fac cateva montaje de la event-uri, npc, mape, iteme, shop etc..)
Ai citit Regulamentul? : Da! M-am informat cu privire la tot ce tine de regulamentul In-Game cat si cel de pe forum!
Esti dispus/a sa ajuti serveru pt. promovare si prin reclame pe diferite site-uri de socializare? : Da!
Unde vrei sa devii HELPER?(Server) :In-Game si daca e nevoie pot sa ajut si pe forum, sunt dispus sa imi rezerv timp si pentru forum!
Sus In jos
Vezi profilul utilizatorului

Cerere Helper Aztech
Sus 
Pagina 1 din 1

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
 :: Cereri~ :: Cerere HELPER 4FunMetin2-
Mergi direct la: