4FunMetin2 server PVP

AcasaAcasa  CalendarCalendar  FAQFAQ  CautareCautare  MembriMembri  GrupuriGrupuri  InregistrareInregistrare  ConectareConectare  

Distribuiţi | 

Reclamatie TheAngel, Star, Saggio

In jos 
AutorMesaj
shadowxd

MesajSubiect: Reclamatie TheAngel, Star, Saggio   Lun Iul 17, 2017 8:38 pm

► Numele caracterului tau: qShadowXD
► Nume vinovat : TheAngel, Star, Saggio
► Motivul reclamaţiei: Abuz: Tine playeri in cerc pe motivul ca farmam "peste el" pe Mapa Metin2 (70-235) (Mapa de farm up-uri). Tin sa mentionez ca nu sunt singurul "abuzat". Colegul meu, qPain are si el o dovada insa datorita setarilor gresit configurate la OBS ecranul a fost inregistrat negru. In acea filmare TheAngel se dadea pe liber(pe contul de farmat), ne injura si nu ne lasa sa farmam la pietre. Stiu ca acest aspect este irelevant din moment ce nu avem dovada clara insa dupa 20-25 de minute de "cerc" am decis ca trebuie sa il inregistrez. Dupa cum scrie in regulamentul serverului, playerii/stafful nu au voie sa tina in cerc ceilalti playeri ce nu au iteme site/mod.
► Dovada : https://www.youtube.com/watch?v=Y7hGyOH_F5k&feature=youtu.be

P.S.: Inca o dovada o detine amicul meu insa am considerat irelevanta acea dovada deoarece apare in dovada mea intre intervalul 1:22 - 2:30 unde se poate observa ca qPain a fost si el "abuzat" de acesti trei jucatori, pana cand s-a saturat si a decis sa iasa de pe joc.
Sus In jos
Vezi profilul utilizatorului
[Administrator]

MesajSubiect: Re: Reclamatie TheAngel, Star, Saggio   Lun Iul 17, 2017 10:52 pm

Se vor lua masuri impotriva acestor playeri. :)
Sus In jos
Vezi profilul utilizatorului

Reclamatie TheAngel, Star, Saggio
Sus 
Pagina 1 din 1

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
 :: Reclamatii :: Reclamatii PLAYERI-
Mergi direct la: